× Bu sayfa ile ilgili değerlendirmeniz nedir?

En İyi Müzik Uygulamaları

Placeholder
  24.1.2018

Tidal

Tidal, sanatçılara en yüksek telif hakkı ödeme oranına sahip olduklarını iddia eden, 250 bin yüksek kaliteli şarkıdan oluşan bir arşive ve 130 bin müzik videosuna sahip olan bir servistir. Uygulamada geçmişte sorunlar olmasına rağmen gün geçtikçe hatalar düzeltilip...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  9.6.2018

IHeartRadio

IHeartRadio birçok kişi tarafından en sevilen uygulamadır çünkü tamamen ücretsizdir ve içerik olarak oldukça zengindir. Müzik servisi, çeşitli müzik türlerini kapsayan 1500’den fazla canlı radyo istasyonuna sahiptir, ayrıca istediğiniz müziklerden oluşan özel...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  2.3.2018

Musixmatch Music Lyrics Player

Dinlediğiniz müziklerin sözlerini anında gösteren Musixmatch Music Lyrics Player farklı platformlardan arama yapabilme özelliğine de sahip. Arama ağı gelişmiş olduğundan aklınıza takılan ama bir türlü bulamadığınız bir şarkıyı birkaç kelimesinden bile bulabilmenizi...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  4.6.2018

BlackPlayer Music Player

Telefonunuza müzik indirip, listeler oluşturabildiğiniz kişiselleştirilebilen bir online müzik uygulaması olan BlackPlayer Music Player’ ı ücretsiz şekilde Android telefonunuza indirebilirsiniz.

Placeholder
  4.6.2018

iPlay

Iplay’de farklı platformlar üzerinden istediğiniz müziği dinleyebilir, video izleyebilir ve kendi listenizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz sesleri telefonunuza indirip zil sesiniz yapabilirsiniz.

Placeholder
  3.3.2018

Mixer Box

YouTube’dan müzik dinleyen kitlenin en büyük problemlerinden biri olan uygulamadan çıkış yapıldığında ya da telefonun ekranı kilitlendiğinde arka planda müziğin çalmaya devam etmemesi. Normalde YouTube üzerinden dinlediğiniz şarkıları Mixer Box’ ta açıp klibiyle...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  17.3.2018

Tubidy

Tubidy’de çevrimiçi müzik dinleyebileceğiniz gibi, uygulamayı telefonunuza indirip çevrimdışı şekilde de dinleyebilirsiniz.

Placeholder
  19.6.2018

Fizy

Fizy istediğiniz sanatçının müziklerini dinleyip ayrıca video klibini izleyebileceğiniz bir uygulama. Kendi müzik listenizi oluşturmanızın yanında, ‘Haftalık Keşif Listesi’ ve ‘Ruh Haline Göre Dinle’ seçenekleriyle kendinize uygun listeleri de bulabilirsiniz....

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  23.4.2018

Apple Music

Milyonlarca şarkıyı çevrimiçi veya çevrimdışı dinleyebileceğiniz Apple Music uygulamasında kendi listenizi oluşturabilir, radyo dinleyebilir, aynı zamanda beğendiğiniz müzikleri telefonunuza indirebilirsiniz.

Placeholder
  14.2.2018

Deezer

Kullanıcılara sunduğu kusursuz hizmeti ile birlikte tanınan Deezer uygulaması, sayesinde dinlediğiniz parçalara otomatik olarak şarkı listeleri karşınıza çıkarılmakta. Android cihazınız varsa Deezer uygulaması sizin için güzel bir seçenek olabilir.

Placeholder
  27.1.2018

iHeart Radio

Ücretsiz olmasından dolayı diğer abonelik zorunluğu olan uygulamaların geri planınında kalsa da, iHeart Radio birçok Android kullanıcısının tercihi olduğunu söyleyebiliriz.

Placeholder
  8.1.2018

Jango Radio

Tanınımış ve popüler ünlülerden tutun, bağımsız sanatçılara kadar birçok türden müziğe Jango Radio uygulamasıyla kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Denenmeye değer bir uygulama olduğunu belirtelim.

Placeholder
  7.5.2018

Pandora Radio

Popüler müzik uygulamalarından biri olan Pandora, ile birlikte her telden müziğe rahatlıkla erişebilir ve listeler oluşturabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pandora.android

Placeholder
  10.4.2018

Slacker Radio

Slacker Radio uygulaması ile, kendi tarzınıza has müzik listeleri ile günün tadını çıkartabilirsiniz. Sıkıldığınızda ya da kafanızı dağıtmak için kullanabileceğiniz güzel uygulamalarından biri olarak gösterebiliriz.Placeholder
  19.1.2018

SoundCloud

Son zamanlarda Spotify tarzı uygulamaların gerisinde de kalsa da SoundCloudsayesinde, istediğiniz sanatçıya ait parçalar bir tık uzağınızda. 125 milyondan fazla parçaya ev sahipliği yapan SoundCloud, önerilebilecek bir müzik programı olduğunu...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  24.4.2018

TuneIn Radio

100 binden fazla radyo kanalına sahip olan Tuneln Radio uygulaması sayesinde, tarzınıza uygun müziklere 7/24 ulaşabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde tarzınıza uygun müzikler ile günlük hayatınıza renk katabilirsiniz.

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  31.5.2018

Google Play Müzik

Google tarafından geliştirilen bir müzik uygulaması olan Google Play Müzik,sayesinde sevdiğiniz sanatçıların albümlerine rahatlıkla ulaşabilir ve zevkinize göre müzik listeleri hazırlayabilirsiniz.

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  13.6.2018

Spotify

Spotify uygulamasını bilmeyeniniz yoktur. Son zamanların popüler müzik uygulamalarından biri olan Spotify’ı ilk üç ay ücretsiz olarak deneyebilir ve rahatlıkla çevrimdışı müzik listeleri oluşturabilirsiniz.

Tüm İçeriği Göster

Benzer Sayfalar

Diğer Sayfalar