× Bu sayfa ile ilgili değerlendirmeniz nedir?

Sonbahar Gelinlik Trendleri

Placeholder
  12.7.2018

Katmanlı Gelinlik Modelleri

Vücuda tam oturan, bedeni saran balık gelinlik modelleri yerine 2018 yılında tasarımcılar gelinlerin daha romantik ve rahat etmesi için tasarladıkları gelinliklerin siluetlerini değiştirdiler. Bunu da gerek püsküller gerekse tüller ile ortaya çıkardıkları katmanlar ile yaptılar.
Placeholder
  12.7.2018

Pantolon-Ceket Takım Gelinlikler

Gelinlik denildiği zaman aklımıza takım elbiselerin gelmediği bir gerçek. Ancak dünyada bu konuda ciddi bir moda akımı söz konusu. İş hayatı dışında günlük yaşamında da farklı desen veya renkteki takım elbiseleri kullanmak 2017 sonbahar-kış trendlerinden biri. İşte bu trendi tasarımcıların bir çoğu gelinlik tasarımlarına da taşımış durumda. Elbette bunlara sadece ceket-pantolon takımı olarak bakmamak ve ön yargılı olmamakta fayda var. En azından sade nikah töreni için bir seçenek olarak aklınızda bulundurabilirsiniz....

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  12.7.2018

Gelinlik Üstleri

İster masallardaki prenseslere olan hayranlığınızdan dolayı uzun, tül pelerin kullanın, ister asi tavrınızı sergileyeceğiniz beyaz deri ceket, ister de sizi soğuktan koruyan beyaz bir şal kullanın… Gelinlikler üzerinde kullanacağınız şal, ceket veya pelerin gibi üstler, Sonbahar 2018 gelinlik trendlerinden bir diğeri.
Placeholder
  12.7.2018

3 Boyutlu Çiçek Aplikeli Gelinlik Modelleri

Gelin ile çiçeklerin özdeşleştirilmemesi mümkün değil. Farklı detaylarda, renklerde olsa da çiçekler her sezon gelinlik trendleri içerisinde yer almıştır. Bu sezonda da gelinliklerin 3 boyutlu çiçek aplikeler ile süslendiğini söyleyebiliriz. Büyük, küçük gibi boyut farkı olmaksızın, Marchesa, Reem Acra, Carolina Herrera gibi markaların gelinliklerinde 3 boylu bu çiçekleri kullandıklarını görebilirsiniz.

Placeholder
  8.8.2018

Büyük Fiyonklu Gelinlik Modelleri

2018 Sonbahar sezonu için gelinliklerde eğlenceli olarak nitelendirebileceğimiz detayların olduğunu söylemeliyim. Özellikle gelinliklerin bel bölgelerini süsleyen, büyük ve gösterişli fiyonklar, 2018 gelinlik modelleri modasının en çarpıcı detaylarından. Bu detay ile daha özgün hale getirilmeye çalışılan tasarımların pek çoğunda gelinliğin geri kalanı için sadeliğin ve naifliğin hedef alındığını da görmek mümkün. Monique Lhuillier, Carolina Herrera, Reem Acra ve Naeem Khan bu detayı kullanan tasarımcılardan...

Tüm İçeriği Göster

Benzer Sayfalar

Diğer Sayfalar