× Bu sayfa ile ilgili değerlendirmeniz nedir?

Sosyal Medya Uygulamaları

Placeholder
  6.6.2018

Deezer

Dünya üzerinde 182 ülkede faaliyet gösteren global bir müzik servisi olan Deezer, artık Türkiye'de de aktif olarak yayın hayatına başladı.

Windows cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz Deezer uygulaması sayesinde yeni müzikler...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  7.3.2018

Skype

Skype, dünya genelinde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcıları tarafından en çok kullanılan ücretsiz görüntülü sohbet ve mesajlaşma uygulamalarının başında gelmektedir. İnternet aracılığıyla ücretsiz olarak hem yazılı olarak mesajlaşmanıza, hem sesli olarak...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  23.1.2018

LinkedIn

İş profesyonelleri arasında oldukça popüler olan LinkedIn uygulamasını şu ana kadar kullanmadıysanız mutlaka deneyin. 200 milyondan fazla kullanıcıyı birbirine bağlayan profesyonel iş ağının bilgisayar, tablet ve mobilde kullanabilen bu uygulaması ile önde...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  13.1.2018

Viber

Popüler mobil mesajlaşma uygulaması Viber artık Windows üzerinde de kullanılabilecek. Viber Windows yazılımı sayesinde listenizde bulunan Viber kullanıcılarıyla ücretsiz bir şekilde mesajlaşabilecek ve telefon görüşmeleri yapabileceksiniz.

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  5.2.2018

Vine

Twitter tarafından geliştirilen Vine uygulaması ile 6 saniyelik videolar çekebilir, çektiğiniz videoları sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan ve sınırsız video yükleme imkanı sunan Vine ile videolarınızı paylaşmanın yanı sıra ilginç...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  7.3.2018

StumbleUpon

StumbleUpon yıllardır çizgisini ve popülerliğini koruyan paylaşım araçlarından biri. İnternette yeni keşifler yapmaktan hoşlananlar için tasarlanan siteye kayıt olup ilgi alanlarınıza uygun yepyeni siteler keşfedebiliyorsunuz.

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  20.5.2018

Swarm

Popüler check-in uygulaması Foursquare’in yerine geçen Swarm ile arkadaşlarınız ile planlar yapabilir, gittiğiniz yerleri paylaşabilirsiniz.

Swarm ile arkadaşlarınızla hızlıca iletişime geçebilir, o gün için birlikte harika planlar...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  4.5.2018

LINE

Sevdiklerinizle ücretsiz olarak sohbet etmenizi sağlayan başarılı mesajlaşma uygulamalarından LINE artık Windows cihazlarda.

Arkadaşlarınızla, ailenizle dilediğiniz an dilediğiniz yerde keyifli sohbetler gerçekleştirebildiğiniz...

Tüm İçeriği Göster
  11.3.2018

Twitter

Dünyada olup biteni anında öğrenmenizi sağlayan popüler sosyal ağ uygulaması Twitter, gerçek zamanlı bir bilgi ağıdır. Windows 10 için resmi Twitter uygulaması ile ilginizi çeken kişileri takip edebilir, sohbetlere katılabilirsiniz. Modern ve sade arayüze sahip Twitter uygulamasında Twitter’ın tüm tasarım, özellik ve işlevselliğini Windows 10 tablet ve bilgisayarınızda görebiliyorsunuz.

  18.3.2018

 Facebook

Yarım milyardan fazla kullanıcısyla günümüzün en popüler sosyal paylaşım sitesi olan Facebook'un WindowsPhone uyumlu uygulaması karşınızda. Facebook uygulaması ile Başlangıç ekranınızdan Facebook haber kaynağınıza doğrudan erişim sağlayabilir, arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantıda kalabilirsiniz. Bu uygulama ile her an her yerden online olabilecek, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve durum güncelleştirmelerinizi paylaşıp yer...

Tüm İçeriği Göster

Benzer Sayfalar

Diğer Sayfalar